Poświadczamy, że prace, prowadzone bez wyłączenia produkcji w istniejącej hali, zostały wykonane w pełnym zakresie, zgodnie z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym, obowiązującymi przepisami, umową oraz terminowo, a teren budowy został doprowadzony do należytego stanu i porządku.

Renata Daniłowicz, REDAN - Fabryka Okien i Drzwi

Prace projektowe oraz budowlane zostały wykonane zgodnie z naszymi standardami i założeniami, warunkami kontraktu, wiedzą techniczną oraz sztuką budowlaną, w dobrej jakości.

Katarzyna Okuń, Container Modul - Produkcja kontenerów

PPH „BUDAGROS-BIS” Sp. z o.o. możemy polecić innym inwestorom jako solidnego i rzetelnego wykonawcę, dysponującego wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną, dobrze zorganizowanego, potrafiącego elastycznie dostosować się do stawianych przed nimi dodatkowych zadań, z którym zamierzamy kontynuować współpracę związaną z dalszą rozbudową naszego zakładu.

Poświadczamy, że prace zostały wykonane w pełnym zakresie, zgodnie z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym, obowiązującymi przepisami, umową oraz terminowo, a teren budowy został doprowadzony do należytego stanu i porządku.

Firmę BUDAGROS-BIS polecamy innym inwestorom jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że wszystkie obiekty zostały wykonane terminowo, fachowo, a co najważniejsze w eksploatacji nie występują usterki. Firmę Budagros polecamy innym inwestorom jako firmę solidną.

Prace zostały wykonane rzetelnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i terminowo. Polecamy firmę Budagros jako gwarantującą wysoką jakość.

Ryszard Groenwald, Koga - Maris Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo BUDAGROS wykonało dla nas Centrum Blacharsko-Lakiernicze o powierzchni 4000 m2, konstrukcja stalowa (126 ton) wraz z obudową z płyt warstwowych. Oceniamy, że prace zostały wykonane rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Możemy polecić firmę BUDAGROS innym inwestorom.

Mojsiuk Spółka Jawna, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Prace zostały wykonane w pełnym zakresie, zgodnie z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym, obowiązującymi przepisami oraz terminowo, a teren budowy został doprowadzony do należytego stanu i porządku. Firmę Budagros polecamy innym inwestorom jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Bartłomiej Gościniak, Organizacja Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych

Firmę BUDAGROS polecamy jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Sławomir Gojdź, Paula Fish

Firmę BUDAGROS możemy polecić jako solidnego, elastycznego oraz bardzo rzetelnego wykonawcę, gwarantującego bardzo wysoki poziom oferowanych usług. W przyszłości zamierzamy kontynuować współpracę z firmą BUDAGROS z uwagi na znakomitą znajomość rozwiązań realizacji hal przemysłowych oraz budownictwa chłodniczego w zakresie zarówno wykonawstwa jak i projektowania.

Piotr Puchała, PIOTREX

Przedsiębiorstwo BUDAGROS wykonało dla nas pod klucz mroźnię składową w Niemierzynie. Polecamy firmę BUDAGROS innym inwestorom jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę.

Barbara Kitkowska, Polarica Poland

Przedsiębiorstwo BUDAGROS wybudowało dla naszego zakładu chłodnię składową – pod klucz. Stwierdzamy, że prace zostały wykonane fachowo, terminowo, zgodnie z projektem oraz sztuką budowlaną. Obiekt w eksploatacji zachowuje się bez zastrzeżeń. Możemy polecić firmę BUDAGROS jako profesjonalną i solidną.

Norbert Ginda, Pomerania Frucht