Project Description

Budowa zakładu przetwórstwa ryb

 

Kolejną inwestycją zrealizowaną dla sektora spożywczego była budowa hali usługowo-magazynowej zakładu przetwórstwa rybnego „PIOTREX” w m. Rusko koło Darłowa. Powierzchnia zabudowy całego obiektu wynosi 2 161 m2.

Zakres inwestycji, trwającej w okresie od czerwca do września 2015 roku obejmował budowę pomieszczeń magazynowych, mroźni wysokiego składowania o powierzchni 838m2 (pracującej w temp. -25C) oraz 2 tuneli zamrażalniczych wraz z zapleczem biurowo-socjalnym w technologii szkieletu stalowego z lekką obudową wykonaną z płyt warstwowych, z wykonaniem posadzek, dostawą i montażem stolarki otworowej oraz kanalizacji obiektu.

Zdobyte zaufanie Inwestora zaowocowało kontynuacją współpracy, w ramach której w lipcu 2016 r otrzymaliśmy zlecenie na opracowanie pełnobranżowego projektu budowlanego rozbudowy części magazynowej zrealizowanego wcześniej obiektu oraz budowę drugiej mroźni składowej.

W ramach tego kontraktu powiększyliśmy powierzchnię magazynowo-produkcyjną o kolejne 397m2 oraz wybudowaliśmy mroźnię wysokiego składowania o powierzchni 753m2.